Farebný článok

19. října 2016 v 22:09 | Anita |  Téma týdne
Většina lidí, když vidí někoho, kdo má na sobě černé oblečení, považuje ho za emo nebo gotik. Téměř nikoho už nenapadne, že ten člověk jen prostě má rád černou barvu.
Mám ve třídě spoležačku, která chodí v černé skoro pořád. Má patku (ofinu) přes půlku obličeje, sleduje anime, a také není emo, i když by si to o ní lidé na první pohled myslely.
To jen takk úvodu a teď k tématu. Kdybych se podívala do svého šatníku, vidím poměrně hodně tmavých, ale i barevných věcí. To samé bych mohla tvrdit o svém botníku a spousta jiných věcech. To všechno jen proto, že si sem tam ráda vezmu černou, nebo růžovou, nebo bílou - prostě podle toho, jakou mám zrovna náladu.
Ve vedlejší třídě (v áčku) máme kluka, který se absolutně nestará o to, jakou barvu oblečení nosí a jestli to ks oobě sedí. V naší třídě máme pro změnu pár holek, které jsou posedlé tím, co mají zrovná na sobě a jaké stíny nebo odstín rtěnky (lesku) právě mají. Podle mě není ani to ani to dobře. Všeho moc škodí.
A teď k poslední části mého barevnho článku.
Ták lidí, je podzím. Nejbarevnější část roku. Barví se listí, barví se tváře a nosy (nejčastěji ze zimy na červeno Smějící se), barví se prostě všechno. Podzim je dobrej, ale mám radši jaro. Vždycky na podzim musíme ve výtvarce pracovat s barevnýma listama. To je věc, kterou já z duše nenávidím. Lepení listů do nějaké barevné malby. Ale barvy podzimu jsou krásné; krásně zbarvené listy, krásně zbarvené kaštany, krásně zbarvené všechno.
To je nějak tak všechno. Asi tenhle článek nebude mít moc logiku,ale to nevadí. V hlavě se mi toho poslední dobou udává tolik, že jsem ráda, že dokážu ještě vytvořit souvislou větu.
Zatím se mějte pěkně a ahoooj Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama