Listopad 2016

Přijímačky za dveřma... >_<

18. listopadu 2016 v 21:07 | Anita
Ahoj všichni, tak jsem zpět :) Dnešní článek bych ráda věnovala věci, která je pro mě poslední dobou hodně aktuální. Touto věcí jsou PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY, nebo zkráceně, přijímačky.
Jo, je to tak. Přijímačky se blíží rychlostí světla. Kdo je letos dělá také? A případně kam? Já se třeba budu hlásit na pedagogycké lyceum v Brně. Původně jsem uvažovala o fotografické (mimochodem, fotka ke článku je moje smile), ale tuto možnost jsem si rychle rozmluvila. Konec konců, pedagogika je alespoň stálé zaměstnání.
Nicméně, přijímačky. Doba před nimi je šílená. Spousta pápírů, málo času, brzké vstávání na ranní semináře, obcházení škol, veletrhů, předpřímačkových kurzů a přežívání na silném kafi. No stojí mi to za to? Ptám se někdy a hned si také odpovím: Ano, stojí.
Ale ještě k mé vysněné škole. Proč zrovna "pajdák"? Nebudu mít té školy po vystudování vysoké dost? No já si myslím, že ani ne. O práci učitelky sním hodně dlouho a hlavně bych se chtěla vrátit učit na moji milovanou základní školu.
To by bylo k dnešnímu přijímačkovému článku vše a snad se sem zase brzy dostanu... No, do konce roku se o to určitě pokusím :)

To nevymyslíte... :D

12. listopadu 2016 v 19:10 | Anita
Ahojte :) Dnes bych se ráda zasmála nad svými léty na základce, respektive na druhém stupni. Jsem totiž v deváté a mám z toho trochu depresi :D
So, let's go!