Květen 2017

Směšná interpretace

30. května 2017 v 21:59 | Anna Marie |  Mé bláboloviny
29.5.2017
Achoj liji :D Jsem tu zpět s novou "vyprávkou", tentokrát k představení Směšná interpretace, které mělo dnes večer v divadle Husa na provázku derniéru. Recenzi k tomuto představení z vlastních důvodů psát nebudu. Představení samotné mělo možná 45 minut a další hodinu a půl probíhal doprovodný program v podobě:
  1. Čtení různých povídek - Byli tři skupiny; Jana Koláříka, Ivany Hlouškové a Tomáše Milostného. Tito tři herci si mezi sebe roztřídili třicet lidí a odvedli si je kždý do nějaké části divadla, kde jim četli přiřazené povídky.
  2. Sledování filmu - "Kino" měl na starost Dalibor Buš; V sále, kde se normálně odehrává představení, se promítal film, který si daná skupina vybrala.
  3. Argentinské tango - Učení tanga si vzali na starost Jan Zadražil a Vít Pískala; Ono to vesměs nebylo nic jiného, než učení a tančení tanga. Někteří si možná říkáte, že to musela být nuda, ale opak je pravdou. Bylo to zajímavé a pro začátečníka hodně velký adrenalin. A to, že jsem si nakonec zatančila i s hercem? No, kdo by nechtěl?!

Ask - Otázky a odpovědi

11. května 2017 v 20:42 | Anna Marie
Tak je to tady! Na ask jste mi posílali otázky, na které jsem vám v tomto článku měla pravdívě odpovědět. A to také udělám! :)

Mezičlánek? Co to je?

10. května 2017 v 22:27 | Anna Marie |  Mezičlánky

!!!Nedůležité; Pouze informativní!!!

Dnes takový spíše trochu informační článek o tzv. Mezičláncích, které jsem začala psát poměrně nedávno.

Co jsou to vlastně ty Mezičlánky?
Je to jednoduché. Jsou to prostě a jednoduše takové mezičlánky, což jsou takové články, které vlastně ani nemají nic moc přinášet, ale jen o něčem informovat. Jsou to prostě takové, přehlédnutelné články, vkládané mezi články normální.

Proč to sem píšu?
Já ani nevím :D Stejně to nebude nikoho zajímat, ale kdyby přece, tak je tady článek na vysvětlenou, co jsou to vlastně ty mezičlánky.

PS: Zítra večer už přidám otázky z asku, mám jich už celkem dost. Nicméně, kdo ještě chce, tak mi může do zítřka, do 18:00 ještě otázky posílat. ASK: https://ask.fm/KatyAnnyMary

Ask

7. května 2017 v 21:15 | Anna Marie |  Mezičlánky
Chtěla bych na blog dát něco, jako zpovědnici :) To by spočívalo v tom, že bych odpovídala na vaše dotazy, ale protože se moc neuchytilo psaní neanonymních otázek, dávám vám příležitost se mě na něco zeptat zcela anonymně ;) A to na můj ask: https://ask.fm/KatyAnnyMary
Budu ráda za všechny vaše dotazy :*

Chvilka pro sebe...

5. května 2017 v 18:40 | Anna Marie
Když mám chvíli pro sebe, ráda si vezmu do ruky foťák a fotím. Proto jsem se rozhodla, že vám sem pár fotek přidám. Vše je foceno na zrcadlovku Olympus E-400.

Moje první fotka byla, vzhledem k mým zájmůj, právě tato, umění.

Stojím si za tím, že když se učím, chci si odškrtnout to, co už umím.

Klavír a radio moc dohromady nejde, na fotce to vypadá skvěle.

Vzheledem k tomu, že mívám často problémy s hlasivkami, je Vincentka nedílnou součástí mého života.

Fotka vyfocená včera. To bylo ještě krásně.

A tento nádherný pugét jsem dostala k narozeninám.