Koncert Mojí řeči

28. září 2017 v 22:24 | Anna Marie |  Mé zážitky
27.9.2017, Divadlo Husa na provázku


Po skončení představení Balada pro banditu, tj. v 22:00 hodin měla ve foyer Provázku koncert skupina představitele Nikoly Šuhaje, Jana Zadražila, Moje řeč.
To je kapela, o které byste toho moc nenašli, i kdyby jste chtěli. Je to totiž kapela, která nemá žádné své stránky a ani na wikipedii ji nenajdete. Jediné, co můžete najít, je album této skupiny, které se dá stáhnout na ulozto.cz, pod názvem Moje řeč.
Ale zpět ke koncertu. Tato kapela byla zapsána na seznam popových kapel, ale každý, kdo by uslyšel první tóny první písně, by pochopil, že se o pop určitě nejedná. Kdo zná, pochopí, kdo nezná, může se podívat na klip z roku 1995 :).

(Kdo tuhle kapelu úplně nepochopí napoprvé, ať si z toho nic neděla. Mně trvalo ji pochopit zhruba týden.)

Od prvního momentu, kdy tahle (teď už jen čtyřčlenná: zpěv+kytara, kytara, basová kytara, bubny) kapela začala hrát, jsem zjistila, že to nebude jenom takové něco normálního. Za prvé to byl tak neskutečný randál, že byl slyšet z druhé budovy Provázku, až na hlavní nádraží (pro představu tak kilometr), což bylo vysvětleno tak, že lidi v zadu musí slyšet taky (foyer má tak sto na dvěstě metrů, ale ok :D), zadruhé pánové tak řvali, že jim nebylo ani pořádně rozumět a za třetí se předemě pořád cpali samí dvoumetrový lidi. Ale bylo to super; zvláště ke konci, kdy už tam zůstala jen polovina lidí a všichni začli skákat, tančit a zpívat. Koncert trval asi hodinu a když přihlédnu k tomu, že na něj byl vstup zdarma, bylo to naprosto super ^^.

To je zhruba tak vše, co jsem vám sem chtěla napsat. Upozornění: Toto není recenze, toto je můj zážitek. Na závěr přidávám fotku současné skupiny Moje řeč (předem se omlouvám, že je trochu mázlá, ale pány nebylo praktický možné zachytit, aniž by se někdo z nich hýbal).

(zleva: kytara, zpěv+kytara (Honza Zadražil), basová kytara a za Zadražilem bubny)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama