Březen 2018

Brno Open 2018

12. března 2018 v 20:46 | Adina |  Mé zážitky

Brno Open


Co to je?
Brno Open je jedna z největších událostí tanečního sportu. Do Brna se na víkend sjedou tanečníci z celého světa, aby usilovali o umístění v latinskoamerických a standartních soutěžích.

Kdy a kde se Brno Open koná?
Brno Open se koná vždy začátkem jara. Přesněji v březnu. Letos to bylo 10. a 11.3. A koná se v Campusu Masarykovy univerzity v Brně.

Jak je to se vstupenkami?
Se vstupenkami je to prosté. Stačí vědět, jestli chcete sedět na tribuně nebo u stolů. V případě, že chcete sedět na tribuně, stačí si zakoupit lístek při příchodu. V případě, že byste chtěli sedět u stolů vedle tanečního parketu, musí se provést rezervace stolu. (Pro číslo,kde se dají vstupenky rezervovat, mi napište do e-mailu přes "zprávu autorovi".)

Program + čas jednotlivých soutěží
Na oficiálních stránkách Brno Open jsou k dispozici veškeré informace o programu a také startovní listina rozdělená do jednotlivých věkových a profilových skupin.


Pro návštěvu soutěže je dobré si vyhradit více času, než je v programu rozepsáno. Každý rok se totiž soutěž protáhne alespoň o půl hodiny. Součástí Brno Open může být také Mistrovství Evropy ve standardu, latině nebo deseti tancích. A možná přijde i světelná show, šampaňské a dort.


Dámský krejčí u Bolka

7. března 2018 v 22:23 | Adina |  Mé divadlo
V pondělí 5.3.2018 jsem byla v divadlo Bolka Polívky na představení pražského Činoherního klubu s názvem Dámsky krejčí. Hru režíruje Martin Čičivák a hlavní roli hraje Ondřej Sokol. Představení má hodinu a půl a je bez přestávky. Premiéra byla roku 2005.